Per Kirkeby - gesigneerde litho - Verkocht

Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!
Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!Per Kirkeby - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 395!
  • Per Kirkeby (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Per Kirkeby - litho

gesigneerd PK
gedateerd 82
genummerd 18/50
80 x 60 cm
goede staat

Per Kirkeby (1938)

Deens Deens

Geplaatst door  Mu123

Lid sinds 2020
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 414,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 21:37
Eindtijd:25-01-2023 om 08:14
VIP27
24 jan. / 22:33
€ 360