Olieverf op board van Peter Bol met de titel: "Nieuw leven op dood hout". Jaar: 10 augustus 1992. Afmetingen werk incl. lijst: H49 x b59cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b39 cm. Het werk is midden boven gedateerd en gesigneerd, in grijze verf, door de kunstenaar. Het werk zit "dik" in de verf. De foto's zijn met zonlicht gemaakt. In werkelijkheid zijn de kleuren iets donkerder. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Het werk kan worden verzonden met Postnl.