Peter Bol - Olieverf op board: Nieuw leven op dood hout - 1992 - Verkocht

Peter Bol - Olieverf op board: Nieuw leven op dood hout - 1992 kopen? Bied vanaf 775!

Verkoopprijs: € 713,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Bol - Olieverf op board: Nieuw leven op dood hout - 1992 kopen? Bied vanaf 775!Peter Bol - Olieverf op board: Nieuw leven op dood hout - 1992 kopen? Bied vanaf 775!Peter Bol - Olieverf op board: Nieuw leven op dood hout - 1992 kopen? Bied vanaf 775!Peter Bol - Olieverf op board: Nieuw leven op dood hout - 1992 kopen? Bied vanaf 775!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (350)
  • Peter Bol (1947)
Jaartal1992
TechniekAcryl
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
Lijst49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Olieverf op board van Peter Bol met de titel: "Nieuw leven op dood hout".  Jaar: 10 augustus 1992.  Afmetingen werk incl. lijst: H49 x b59cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b39 cm. Het werk is midden boven gedateerd en gesigneerd, in grijze verf,  door de kunstenaar. Het werk zit "dik" in de verf. De foto's zijn met zonlicht gemaakt. In werkelijkheid zijn de kleuren iets donkerder. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Het werk kan worden verzonden met Postnl.

In zeer goede staat

Peter Bol (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5362 verkochte items
59 cm
49 cm
39 cm
29.5 cm
Dit item is verkocht voor 713,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-05-2020 om 15:33
Eindtijd:02-06-2020 om 10:11
Bergeijk
01 jun. / 21:19
€ 620