Peter Brandes, litho - Verkocht

Peter Brandes, litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 70,00

Peter Brandes, litho kopen? Bied vanaf 1!Peter Brandes, litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Peter Brandes (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Brandes, litho,

oplagenummer 29/100

beeldformaat 590 X 450 mm.

bladformaat 748 X 549 mm.

kosten verzending € 8.25

Peter Brandes (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:18-06-2013 om 11:46
Eindtijd:25-06-2013 om 11:46
Biedingen (14)
JN
25 jun. / 11:14
€ 70
Joost1993
25 jun. / 11:14
€ 60
JN
24 jun. / 19:31
€ 50
Joost1993
24 jun. / 19:31
€ 50
JN
24 jun. / 18:41
€ 45
TWL
24 jun. / 18:41
€ 40
JN
22 jun. / 17:28
€ 35
NoelG
22 jun. / 17:28
€ 30
JN
22 jun. / 17:27
€ 25
NoelG
22 jun. / 17:27
€ 20
JN
22 jun. / 08:07
€ 15
fijnweekend
22 jun. / 01:31
€ 10
JN
18 jun. / 15:15
€ 5
3182
18 jun. / 12:07
€ 1