14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Peter Brandes, litho,
oplagenummer 29/100
beeldformaat 590 X 450 mm.
bladformaat 748 X 549 mm.
kosten verzending € 8.25
Starttijd | 18-6-2013 om 11:46 |
Eindtijd | 25-6-2013 om 11:46 |