Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Peter Brandes, litho, zonder titel, e.a.
Beeldformaat 689 X 529 mm
Verzendkosten € 8.25
Starttijd | 10-6-2013 om 16:31 |
Eindtijd | 17-6-2013 om 16:36 |