Peter Breevoort - Oldtimer

Peter Breevoort - Oldtimer kopen? Bied vanaf 1!

Peter Breevoort - Oldtimer

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Peter Breevoort (1965)
Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Breevort
maten beeld: 25 x 25
gesigneerd en genummerd met potlood
Dit is nr. 1/ 14

Peter Breevoort (1965)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
32 cm
48 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-07-2020 om 14:53
Eindtijd:03-08-2020 om 20:37

Biedingen (5):

Nicolaj
3 aug. / 10:45
€ 10
jmvleemp
3 aug. / 10:45
€ 7
jmvleemp
2 aug. / 04:43
€ 5
Marie-Claire
2 aug. / 04:43
€ 3
jmvleemp
31 jul. / 15:42
€ 1