Johannes Graadt van Roggen - Sterkenhuis in Bergen.
Jan de Bie - 6 zeefdrukken in houten map: Dooibroek - en duiven(hok) registraties
Jan de Jong - Kerkje aan het water 1893
Type kunstwerk | Schilderij |
PETER COX
DUINEN bij KATWIJK
Olieverf op linnen in de maat 40 x 50 cm
Gesogneerd onder P COX / Herkomst gallery De luwte katwijk
In houten lijst in de maat 56 x 66 cm
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGTEKEND PAKKET NEDERLAND
Starttijd | 3-7-2014 om 21:45 |
Eindtijd | 10-7-2014 om 21:45 |