Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Offset |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 19.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 26 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
lijst is wat beschadigd, maar nog wel intact. glas is onbeschadigd. Werk zelf door de tand des tijds wat verkleurd (niet meer helder wit) | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assendelft, Nederland |
Objectlocatie | Assendelft, Nederland |
Starttijd | 2-10-2022 om 13:27 |
Eindtijd | 16-10-2022 om 21:47 |