Peter de Rijcke - Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht - Verkocht

Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!
  • Peter de Rijcke (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets van Peter de Rijcke (1945). Deze genummerde ets is een voorstelling van een Noord-Hollands dorpsgezicht. De ets is genummerd: 20-18 met potlood:(direct rechts onder de ets). De afmetingen van deze ets zijn: 24 cm x 16 cm. De ets is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 33 cm x 27. Het geheel verkeert in een goede staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland

ObjectlocatieWapenveld,  Nederland
Starttijd23-10-2017 om 10:31
Eindtijd30-10-2017 om 9:31
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken