Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk

Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!
Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!
  • Peter Meijer (1953)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen64.50 x 46.50 cm (h x b)
Incl. lijst66.50 x 48.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Meijer (Zeist 1953)
Set aquarellen
Vroeg werk, 1982/1983 (datering iets onduidelijk)
In potlood gesigneerd en gedateerd
Papiermaat: 46,50 x 64,50 cm

Lijst betreft een blank houten lijst

In nette conditie, ophangklaar
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Starttijd18-8-2022 om 10:11
Eindtijd23-8-2022 om 19:20
Openingsbod € 350
ObjectlocatieHeerenveen,  Nederland