Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk

Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!
Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!Peter Meijer - Set aquarellen, vroeg werk kopen? Bied vanaf 350!
  • Peter Meijer (1953)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen64.50 cm x 46.50 cm (h x b)
Lijst66.50 cm x 48.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Meijer (Zeist 1953)
Set aquarellen
Vroeg werk, 1982/1983 (datering iets onduidelijk)
In potlood gesigneerd en gedateerd
Papiermaat: 46,50 x 64,50 cm

Lijst betreft een blank houten lijst

In nette conditie, ophangklaar

Peter Meijer (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Skoander
FA. (1 )

Lid sinds 2020
17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
48.5 cm
66.5 cm
46.5 cm
64.5 cm
Starttijd:18-08-2022 om 10:11
Eindtijd:23-08-2022 om 19:20
Openingsbod € 350
ObjectlocatieHeerenveen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa