Peter Motz - View on my garden - Verkocht

Peter Motz - View on my garden kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Motz - View on my garden kopen? Bied vanaf 20!Peter Motz - View on my garden kopen? Bied vanaf 20!Peter Motz - View on my garden kopen? Bied vanaf 20!
  • Peter Motz (1934-2003)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Kunstdruk van kleurrijk en gedetailleerd geschilderd tuintafereelIn de druk gesigneerdJaartal en oplage onbekendIngelijst en voorzien van passe-partout door Kunsthandel JongepierDeze kunstdruk geeft een waarachtige weergave van het schilderij

Peter Motz werd in 1934 in Rotterdam geboren. Al op jeugdige leeftijd was hij geïnteresseerd in de kleurenposities van moeder natuur. Door de jaren heen ontwikkelde hij zijn eigen stijl en techniek als autodidact. In 1962 gaf hij zijn beroep op om volledig bezig te kunnen zijn met het beoefenen van zijn creatieve talent. Zijn liefde voor schoonheid, fijngevoeligheid en realiteit komt in ieder schilderij duidelijk tot uitdrukking. Zijn werk is van uitzonderlijke klasse. Het doet denken aan een combinatie van de Haagse en de Larense School, terwijl het eigen karakter gehandhaafd blijft.
Afbeelding is in prima staat. De lijst vertoont een paar deukjes.
Binnen Nederland € 11,00

Peter Motz (1934-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  meersander
Lid sinds 2018
11 verkochte items
59 cm
48 cm
39 cm
33 cm