een ingekleurde ets , genaamd: Landschap 1 gemaakt door: Peter Nafzger ( 1945 ) onder met potlood gesigneerd.
In aluminium lijst, met passe partout en achter glas, Lijst is met met ophangsysteem. Komt uit galerie.
Mooi groot werk. Dit werk komt weinig voor.
Peter Nafzger's werk wordt gekenmerkt door duidelijke kleuren en abstracte vormen. Dit kunstwerk is daar een mooi voorbeeld van.
Ophalen in Medemblik. Eventueel ( alleen ) binnen Nederland te versturen. Wordt goed ( met zorg ) verpakt. Verkoper kan geen verantwoordelijkheid nemen voor glasbreuk bij verzending. Kosten verzending 20,00.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Medemblik, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50