5. Peter Nafzger

Peter Nafzger (1945)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Peter NAFZGER (Berlijn, 1945)

Graficus, schilder

Plaats van werkzaamheid: Den Bosch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Nafzger - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!

Peter Nafzger - Zonder titel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd06-04-2021 om 21:26

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Nafzger - Landschap 1 kopen? Bied vanaf 75!

Peter Nafzger - Landschap 1

Geplaatst doorTon

Eindtijd07-07-2021 om 22:46

TechniekEts
Afmetingen72 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst