Peter Nieuwendijk - ochtendgloren

Peter Nieuwendijk - ochtendgloren kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  endyk177
FA. (4)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
uit de serie Hollands Glorie, kleine oplage, nog 11 in voorraad (oplage was 100)

in map bewaard

Peter Nieuwendijk (1946)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  endyk177
FA. (4)

160 verkochte items
70 cm
90 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-01-2021 om 16:52
Eindtijd:29-01-2021 om 15:13

Biedingen (1):

Maa_2015
16 jan. / 00:11
€ 40