Peter Spaans - titel niet bekend - Verkocht

Peter Spaans - titel niet bekend kopen? Bied vanaf 40!
Peter Spaans - titel niet bekend kopen? Bied vanaf 40!Peter Spaans - titel niet bekend kopen? Bied vanaf 40!
  • Peter Spaans (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/75
leuk werk van Spaans. De prent is in goede staat de witrand erom heen toont gebruikssporen maar bij gebruik van een nieuw passe partout is dit buiten beeld..Wordt aangetekend verzonden, ophalen kan natuurlijk ook. Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.

Peter Spaans (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
72 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2020 om 11:40
Eindtijd:04-07-2020 om 21:40
Qubizz
30 jun. / 23:41
€ 40