Hendrik Spilman - Slot Abkoude, Dorp Abkoude, originele kopergravure
Jacobus Schijnvoet - Slot van Abcoude, originele kopergravure, 1711
Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het papier is in lichte mate vergeeld. Gezien de ouderdom van het werk niet uitzonderlijk. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland |
Objectlocatie | Culemborg, Nederland |
Starttijd | 24-11-2022 om 12:22 |
Eindtijd | 10-12-2022 om 12:36 |