Peter van Drumpt - zonder titel - Verkocht

Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Peter van Drumpt (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1979
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gekocht in 1979 via Galerie Asselijn, Amsterdam.
Gebruikte materialen: grafietstift, potlood, kleurpotlood, inkt.
ConditieRedelijk
Het papier is in lichte mate  vergeeld. Gezien de ouderdom van het werk niet uitzonderlijk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland

ObjectlocatieCulemborg,  Nederland
Starttijd24-11-2022 om 12:22
Eindtijd10-12-2022 om 12:36
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken