Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978
Omschrijving
Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Stilleven
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst
37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Mooi stilleven met kan, bord en schelp Lijst heeft lichte beschadiging aan onderzijde zowel de lijst als het paneel is in goede staat.
Goed
Het werk is in een goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herwijnen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra