Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978

Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!
Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!
  • Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi stilleven met kan, bord en schelp
Lijst heeft lichte beschadiging aan onderzijde
zowel de lijst als het paneel is in goede staat.
Het werk is in een goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herwijnen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25