5. Peter Wilhelm Millenaar

Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Peter Wilhelm MILLENAAR (Kleef 1887 - Den Haag 1978)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Wilhelm Millenaar - C4922, Stilleven met uien en eieren kopen? Bied vanaf 250!

Peter Wilhelm Millenaar - C4922, Stilleven met uien en eieren

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd21-03-2021 om 20:15

Afmetingen37.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Wilhelm Millenaar - Stilleven kopen? Bied vanaf 75!

Peter Wilhelm Millenaar - Stilleven

Geplaatst doorOudenNieuw

Eindtijd11-07-2021 om 21:59

Afmetingen67 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst