Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ - Verkocht

Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ kopen? Bied vanaf 50!
Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ kopen? Bied vanaf 50!Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ kopen? Bied vanaf 50!Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ kopen? Bied vanaf 50!Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ kopen? Bied vanaf 50!Peter Wortel - Houtsnede ‘ Sauropoden ‘ kopen? Bied vanaf 50!
  • Peter Wortel (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 41 cm (h x b)
Lijst73 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/10
Met l.o. Houtsnede met potlood, in het midden Sauropoden 3/10 met potlood en r.o.Peter ‘95 met potlood. De houtsnede is afgedrukt op heel dun papier. Het kunstwerk zit in een blank houten Barth lijst.

Peter Wortel (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
68 cm
73 cm
41 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2022 om 13:34
Eindtijd:28-08-2022 om 02:23
Marthabroersma
27 aug. / 22:45
€ 50