Petra Lommen - zonder titel

Petra Lommen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Petra Lommen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Petra Lommen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Petra Lommen (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren

Zeer fraaie exemplaar van Petra Lommers.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Petra Lommen (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3471 verkochte items
Alle items van deze verkoper (504)
30 cm
38 cm
Starttijd30-9-2023 om 15:35
Eindtijd15-10-2023 om 22:18
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland