Pierre Chenet - Bronzen stier van Pierre Chenet - Verkocht

Pierre Chenet - Bronzen stier van Pierre Chenet kopen? Bied vanaf 400!
Beeld / Object

Pierre Chenet - Bronzen stier van Pierre Chenet kopen? Bied vanaf 400!Pierre Chenet - Bronzen stier van Pierre Chenet kopen? Bied vanaf 400!Pierre Chenet - Bronzen stier van Pierre Chenet kopen? Bied vanaf 400!
  • Pierre Chenet
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 42 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige bronzen stier van de beroemde Franse beeldhouwer Pierre Chenet.
Zeer expressief vormgegeven en uniek gepatineerd.
Kunstenaar: Pierre Chenet - Pierre Chenet Foundry
Titel Kunstwerk: "Le Taureau"
Gemaakt in: 1980-1989
Materiaal/Techniek: Brons gepatineerd
Afmetingen werk: 42 x 28 cm x 11cm
Gewicht: 5,5 Kg
Gesigneerd: Op de buik van de stier 'P. Chenet' met kroonmerk van de gieterij
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Pierre Chenet

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  aartsen
153 verkochte items
42
28
11