Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT
Jeroen Buitenman - Olieverf op doek: Jurk - 1973
Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t.
Karel Appel - ingelijste litho: Oiseau Hurlant - 1977
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pierre Clayette (1930-2005)
Prachtig uitgevoerd en zeldzaam werk van deze Franse kunstenaar.
Een zeer geringe diepgang en de grote, bollende, zeilen suggereren een enorme snelheid.
Waar gaat het naartoe of waar komt het vandaan? Een Griekse tragedie in een Oosterse sfeer.
Materiaal: Litho op geschept papier.
Afmetingen blad: 56 x 45 cm.
Afmetingen beeld: 36 x 35 cm.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 45/50.
Jaar: Niet bekend.
Conditie: In prima staat. Niet eerder ingelijst geweest.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
Uitsluitend verzending.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 20-4-2018 om 19:15 |
Eindtijd | 30-4-2018 om 19:15 |