Piet Fioole - Getij I - Verkocht

Piet Fioole - Getij I kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Fioole - Getij I kopen? Bied vanaf 15!Piet Fioole - Getij I kopen? Bied vanaf 15!Piet Fioole - Getij I kopen? Bied vanaf 15!Piet Fioole - Getij I kopen? Bied vanaf 15!
  • Piet Fioole (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 49 cm (h x b)
Incl. lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/50
Compositie van 9 fases zee in fel gele en groene kleuren (9 stills uit het getij)
Werk en lijst zijn in goede staat

Piet Fioole (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  gbernard

7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
66 cm
51 cm
49 cm
35 cm

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd25-8-2020 om 12:36
Eindtijd19-10-2020 om 18:13
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken