Piet Fioole - Piet Fioole - America the Beautiful - Wild West, zeefdruk - Verkocht

Piet Fioole - America the Beautiful - Wild West, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Fioole - America the Beautiful - Wild West, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - America the Beautiful - Wild West, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - America the Beautiful - Wild West, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - America the Beautiful - Wild West, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Piet Fioole (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Piet Fioole uit 1973.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (3/20).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO;  in uitstekende conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 39cm (beeld)