Piet Fioole - Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho - Verkocht

Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Piet Fioole (1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie litho van Piet Fioole uit 1979.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (73/80).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in redelijk goede staat.  Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant en er is een vergeling binnen een voormalig passe-partout.  Door het onderwerp (zandduinen bij zonsondergang) zal de vergeling bij nieuwe inlijsting met een strak passe-partout totaal niet storend zijn.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 56cm x 33cm (beeld)

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd12-7-2017 om 10:56
Eindtijd22-7-2017 om 21:56
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken