Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho - Verkocht

Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!Piet Fioole - Sidi Harazem 2, litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (226)
  • Piet Fioole (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie litho van Piet Fioole uit 1979.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (73/80).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in redelijk goede staat.  Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant en er is een vergeling binnen een voormalig passe-partout.  Door het onderwerp (zandduinen bij zonsondergang) zal de vergeling bij nieuwe inlijsting met een strak passe-partout totaal niet storend zijn.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 56cm x 33cm (beeld)

Piet Fioole (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:12-07-2017 om 10:56
Eindtijd:22-07-2017 om 21:56
AmJong
22 jul. / 11:55
€ 40