| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneeerde litho van Piet Klaasse uit 1977 met oplage nummer 21. Klaasse werkte in Amsterdam en woonde sinds 1964 te Eemnes. Piet Klaasse gaf 34 jaar les aan de Rietveld Academie van 1947 tot 1981. Hij noemt zichzelf 'primitief aanhanger van de waarneming'. Bewegingstekenen werd zijn specialisme. Afbeelding betreft een fluitist (de zoon van Piet Klaasse, genaamd Casper). Kleine deuk in papier ter hoogte van linker schouder.
Afmeting 50,5 x 65,5 cm (papiermaat)
De verzendkosten zijn voor rekening van de koper. Binnen Nederland verzendkosten (incl koker) €12,50, Belgie €20 of op te halen in Amsterdam.
| Transport | |
| Garantie | |