Piet Klaasse - Piet Klaasse, Rietkragen, Tekening 1969 - Verkocht

Piet Klaasse, Rietkragen, Tekening 1969 kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Piet Klaasse, Rietkragen, Tekening 1969 kopen? Bied vanaf 40!Piet Klaasse, Rietkragen, Tekening 1969 kopen? Bied vanaf 40!Piet Klaasse, Rietkragen, Tekening 1969 kopen? Bied vanaf 40!Piet Klaasse, Rietkragen, Tekening 1969 kopen? Bied vanaf 40!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

LAATSTE KANS!!

Originele inkttekening door Piet Klaasse.

Voorstelling van rietkragen.

Losbladig, zichtmaat 29x40, bladmaat 32x42

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Piet Klaasse' en '69'

Afkomstig uit Kunstzaal Heuff Wassenaar

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  lenteman
3514 verkochte items
Alle items (60)