| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
LAATSTE KANS!!
Originele inkttekening door Piet Klaasse.
Voorstelling van rietkragen.
Losbladig, zichtmaat 29x40, bladmaat 32x42
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Piet Klaasse' en '69'
Afkomstig uit Kunstzaal Heuff Wassenaar
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |