Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 - Verkocht

Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!Piet Klaasse - tekening en litho : Nick Vollebregt Jazzcafé Laren - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
  • Piet Klaasse (1918-2001)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1982
Techniek Potlood
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tekening op voorblad van Piet Klaasse: Nick Vollebregt Jazzcafé Laren. Rechtsonder met potlood gesigneerd.  Daarnaast is er op het 3e blad een litho afgedrukt. Deze litho is rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd '82. Op het 2e blad staat Voor Jan en Wiesje van Anne & Piet. Zeg toch maar Jazz! 83.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Piet Klaasse (1918-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  KiewitKunst
7685 verkochte items
Alle items (895)
24 cm
34 cm