| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Techniek | Gouache |
| Drager | Papier |
| Stijl | Realistisch |
| Onderwerp | Stadsgezicht |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 31 x 23 cm (h x b) |
| Passe-partout | 45 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Piet Spijker (1905-1972)
Titel/Voorstelling: " Amsterdam Jordaan Westertoren "
Datering: omstreeks 1920
Medium /Techniek : gemengde techniek op papier
Maten : 23 x 34 cm (bladmaat)
Gesigneerd: rechtsboven
Conditie : goed.
Piet Spijker is bekend om zijn stadsgezichten in zijn eigen specifieke stijl. Veel van zijn werk bevindt zich in het Amsterdamse stadsarchief. Hij ontwierp tevens een serie kaarten voor het comité kinderpostzegels in 1958.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| weinig zichtbare onregelmatigheden. | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||