Maya Wildevuur - Acryl en goudverf op doek, Koningen - Ingelijst
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Bloemenveld geabstraheerd - Ingelijst (Groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Computerprint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.