5. Piet van Mook

Piet van Mook (1924-2016)

3 aangeboden items / 38 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)

Piet van MOOK (Amsterdam, 1924 - Bergambacht, 2016)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!

Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen85 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Mook - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen63 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Piet van Mook - Figuren kopen? Bied vanaf 10!

Piet van Mook - Figuren

Geplaatst doorRobbert1407

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst