Piet van Wijngaerdt - BERGENSE SCHOOL: Litho "Bomen en schelven" 1920 - Verkocht

Piet van Wijngaerdt - BERGENSE SCHOOL: Litho "Bomen en schelven" 1920 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Piet van Wijngaerdt - BERGENSE SCHOOL: Litho "Bomen en schelven" 1920 kopen? Bied vanaf 60!Piet van Wijngaerdt - BERGENSE SCHOOL: Litho "Bomen en schelven" 1920 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1920
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
 BERGENSE SCHOOL

PIET VAN WIJNGAERDT

Zeldzame Litho: Bomen en schelven.  18x20 cm (Plasschaert 14) 1920

Gesigneerd lo: Piet van Wijngaerdt

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 15:18
Eindtijd:24-12-2020 om 19:13
MaartenDercksen
24 dec. / 15:39
€ 60