Over de kunstenaar: Petrus Theodorus (Piet) van Wijngaerdt werd op 4 november 1873 in Amsterdam geboren. Hij volgde van 1892 tot 1897 een opleiding aan de Rijksakademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Hij stond aan het begin van de kunstvereniging Signaal en was één van de leidende figuren binnen de Bergense School. Hij overleed op 25 januari 1964 op 90-jarige leeftijd in Abcoude.
Over het werk: Olieverf op doek van de Nederlandse kunstenaar Piet van Wijngaerdt. De titel van het werk is: Chrysanten met rood fluweel. Linksonder gesigneerd met 'Piet van Wijngaerdt'.
Herkomst: Sotheby's Veilinghuis Glerum
Op te halen in Woerden (ook voor bezichtiging).
Goed
Het werk is in een goede staat.
koeriersdienst