Acryl op doek van Piet Warffemius. Jaar: 1988. Afmetingen incl lijst: H114 x b119cm. Afmetingen doek: H110 x b160cm. Het werk is midden onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via een kleine kunst koerier(Swift) naar België(103,19 euro) of Nederland(165 euro)
Petrus Marcelus Maria (Piet) Warffemius (werkzaam onder de naam Warffemius) (Den Haag, 14 februari 1956) is een Nederlands beeldend kunstenaar.