Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd - Verkocht

Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - afgeprijsd : Darjas Bird , genummerd en gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90

Fraai ingelijst werk van Piet Warffemius

. Kan zo aan de muur.Gesigneerd en genummerd
Het werk kan het best worden opgehaald gezien het formaat

Het werk kan voor 25 euro   bij u worden afgeleverd.

ik heb nog een werk van Warffemius op Kunstveiling staan , samen verzenden kost maar 25 euro .
afhalen in Geleen of Maasmechelen kan ook .

Let op : gezien het formaat wordt dit werk alleen naar Nederland en Belgie verzonden .
geen problemen

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Johudales
359 verkochte items
Alle items (0)
91 cm
71 cm
63 cm
53 cm