Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) - Verkocht

Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Black light, zeefdruk (1e druk) kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100

Karakteristiek werk van Piet Warffemius.  Zeefdruk op Rives papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1994) en genummerd (1/100).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 60cm x 28cm (beeld)

Binnen Nederland € 11,99

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  Rosser
4341 verkochte items
Alle items (237)
66 cm
50 cm