Piet Warffemius - Het rode offer - Verkocht

Piet Warffemius - Het rode offer kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - Het rode offer kopen? Bied vanaf 55!Piet Warffemius - Het rode offer kopen? Bied vanaf 55!Piet Warffemius - Het rode offer kopen? Bied vanaf 55!Piet Warffemius - Het rode offer kopen? Bied vanaf 55!Piet Warffemius - Het rode offer kopen? Bied vanaf 55!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.a.
Kleurrijke zeefdruk van Piet Warffemius. Onderaan staan de titel, signering en jaartal  in potlood. In zeer goede staat.

Warffemius werd in 1956 in Den Haag geboren. Hij volgde aldaar de opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten waar hij in 1979 afstudeerde. Hij was een leerling van onder anderen Aart Roos en Auke de Vries. Na zijn opleiding was hij werkzaam op meerdere terreinen van de beeldende kunst. Hij is zowel schilder, als beeldhouwer, graficus en keramist. Piet Warffemius maakt deel uit van de Pottdamer Gruppe, waar onder andere Armando bij hoort.
De conditie van het werk is zeer goed. De lijst heeft wat gebruikssporen.
Binnen Nederland € 11,00

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
829 verkochte items
Alle items (46)
51 cm
51 cm
30 cm
26 cm