Piet Warffemius - Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk - Verkocht

Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Laatste keer: Piet Warffemius - Siesta, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Mooie zeefdruk van Piet Warffemius getiteld “Siesta”. Handgesigneerd, gedateerd (1985) en genummerd. Dit is nummer 22 uit een oplage van 60 stuks. In uitstekende conditie, afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.  Werk heeft ingelijst gezeten want er zit tape aan de achterzijde langs de randen, maar dit is aan de beeldzijde niet te zien.

Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 65cm x 65cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O maar kan ook goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Rosser
4341 verkochte items
Alle items (237)