| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
Mooie zeefdruk van Piet Warffemius getiteld “Siesta”. Handgesigneerd, gedateerd (1985) en genummerd. Dit is nummer 22 uit een oplage van 60 stuks. In uitstekende conditie, afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. Werk heeft ingelijst gezeten want er zit tape aan de achterzijde langs de randen, maar dit is aan de beeldzijde niet te zien.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 65cm x 65cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O maar kan ook goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
| Transport | |
| Garantie | |