Piet Warffemius - Piet Warffemius - Abstract, zeefdruk (mooi ingelijst) - Verkocht

Piet Warffemius - Abstract, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - Abstract, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Piet Warffemius - Abstract, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Piet Warffemius uit 1985 in strakke lijst, achter glas en passepartout.  Gesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 3 uit een oplage van slechts 15 stuks.

Afmetingen: 51cm x 66cm (incl. lijst), 30cm x 25cm (binnen passepartout)

Werk inclusief glas moet gezien kwetsbaarheid en relatief lage prijs worden opgehaald in Diemen.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.  Werk zonder glas kan verzonden worden (kosten koper, 15 euro binnen Nederland).

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Rosser
4341 verkochte items
Alle items (237)