Piet Warffemius - Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 75!Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 75!Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 75!Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 75!Piet Warffemius - De reis, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 75!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi werk, getiteld "De reis", van Piet Warffemius in strakke aluminium lijst, achter glas en passepartout.  Handgesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd.  Dit is nummer 33 uit een oplage van slechts 40 stuks.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 96cm x 81cm (incl. lijst), 77cm x 61cm (binnen passepartout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Rosser
4341 verkochte items
Alle items (237)