| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi werk, getiteld "De reis", van Piet Warffemius in strakke aluminium lijst, achter glas en passepartout. Handgesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd. Dit is nummer 33 uit een oplage van slechts 40 stuks. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 96cm x 81cm (incl. lijst), 77cm x 61cm (binnen passepartout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O in verband met grootte en kwetsbaarheid van het werk. Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.
| Transport | |
| Garantie | |