| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
litho van piet warffemius uit 1986 oplage 26/60 afmeting lijst 100/80 afmeting werk 83/62 dit werk kan opgestuurd voor risico koper en voor kosten verkoper of afgehaald in tilburg ( de lijst is erg zwaar om op te sturen verkoper kan niet garanderen dat dit werk zonder beschadigingen opgestuurd kan worden
| Transport | |
| Garantie | |