Piet Warffemius - piet warffemius litho - Verkocht

piet warffemius litho  kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

piet warffemius litho  kopen? Bied vanaf 85!piet warffemius litho  kopen? Bied vanaf 85!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

litho van piet warffemius uit 1986 oplage 26/60 afmeting lijst 100/80 afmeting werk 83/62 dit werk kan opgestuurd voor risico koper en voor kosten verkoper  of afgehaald in tilburg ( de lijst is erg zwaar om op te sturen verkoper kan niet garanderen dat dit werk zonder beschadigingen opgestuurd kan worden