| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
litho van piet warffemius uit 1985 oplage 49/60 lijst 82 cm/ 82 cm afbeelding 67 cm/ 67 cm dit werk kan opgestuurd voor risico van de koper en op kosten van verkoper of afgehaald in tilburg ( verkoper kan niet garanderen dat het werk zonder beschadigingen kan opgestuurd het betreft een zware lijst)
| Transport | |
| Garantie | |