Piet Warffemius - piet warffemius litho - Verkocht

piet warffemius litho  kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

piet warffemius litho  kopen? Bied vanaf 65!piet warffemius litho  kopen? Bied vanaf 65!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

litho van piet warffemius uit 1985 oplage 49/60  lijst  82 cm/ 82 cm afbeelding 67 cm/ 67 cm dit werk kan opgestuurd voor risico van de koper en op kosten van verkoper of afgehaald in tilburg  ( verkoper kan niet garanderen dat het werk zonder beschadigingen kan opgestuurd het betreft een zware lijst)