Piet Warffemius - Piet Warffemius - 'Water en vuur', zeefdruk - Verkocht

Piet Warffemius - Piet Warffemius - 'Water en vuur', zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius - Piet Warffemius - 'Water en vuur', zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Piet Warffemius - Piet Warffemius - 'Water en vuur', zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Piet Warffemius - Piet Warffemius - 'Water en vuur', zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!Piet Warffemius - Piet Warffemius - 'Water en vuur', zeefdruk  kopen? Bied vanaf 1!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Piet Warffemius uit 1986 professioneel ingelijst in strakke aluminium Barthlijst, achter glas en passepartout. Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 47 uit een oplage van 60 stuks.

Afmetingen: 81 x 81 cm (incl. lijst), 66 cm x 66 cm (binnen passepartout)

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Engelen, Nederland