Piet Warffemius - Piet Warffemius: Zeer mooie ingelijste Litho "Vijf" - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Een echt zeer mooie litho van Piet Warffemius, prachtig ingelijst. Kan direct aan de muur.
Prachtig formaat.

Titel: Vijf
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 93cm x 63cm
Afmeringen beeld: 63cm x 30cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja, zeer mooie professionele lijst
Oplage: 77/100

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Afhandeling:
Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Of bezorging via een koerier, kosten 35 euro in NL, uitgezonderd Zeeuws Vlaanderen (+25 euro) en de eilanden.

Garantie:

Informatie: