Piet Warffemius - Piet Warffemius – De jonge wereld, zeefdruk (ingelijst) - Verkocht

Piet Warffemius – De jonge wereld, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Piet Warffemius – De jonge wereld, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 65!Piet Warffemius – De jonge wereld, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 65!
  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige zeefdruk van Piet Warffemius getiteld “De jonge wereld” (1985) in strakke lijst, achter glas en met passepartout. Epreuve d'artiste exemplaar, handgesigneerd en gedateerd.

Afmetingen: 51cm x 66cm (incl. lijst), 30cm x 25cm (binnen passepartout)

Werk inclusief glas moet gezien kwetsbaarheid worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.  Werk zonder glas kan verzonden worden (kosten koper, 15 euro binnen Nederland).

Piet Warffemius (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Rosser
4341 verkochte items
Alle items (237)