Piet Warffemius - vederlicht - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Piet Warffemius (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
lito van piet warffemius in paspartou 80x100 cm litho heeft dezelfde afmeting (zonder lijst) in goede conditie nr 24/58