| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betreft een groot abstract werk (zeefdruk uit beperkte oplage) van Warffemius. het werk verkeert in topconditie, is professioneel met zuurvrij passepartout en achterwand ingelijst en kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen. Het betreft exemplaar 21 uit 80, in potlood gesigneerd.
Maat: ca. 1 x 1 meter, beeld ca 90x90 cm.
| Transport | |
| Garantie | |