Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Herman Kuijpers - Litho, Zonder titel - Ingelijst
Valerius De Saedeleer - Het kleine Dorp in de Sneeuw
Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde zeefdruk
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35.5 x 45.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38.5 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Zowel werk als lijst in goede conditie | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.