Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paard

Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paard kopen? Bied vanaf 100!
Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paard kopen? Bied vanaf 100!Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paard kopen? Bied vanaf 100!
  • Pieter d' Hont (1917-1997)
TypePenningen
Jaartal1963
TechniekPenning
Afmetingen9.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Vz: Sint Maarten (patroonheilige van de stad Utrecht) deelt zijn mantel met een bedelaar.

Kz: Logo en omschrift Rotary Utrecht

Gietpenning, speciaal gemaakt voor het 40 jarig bestaan van de Rotary in Utrecht. Prachtig uitgevoerd.

Starttijd:04-06-2022 om 10:09
Eindtijd:14-06-2022 om 22:59
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGRONINGEN,  Nederland