Dit is olieverfschilderij van Pieter de Bodt (1916-2013) . Het toont een straat in een zonnige straat met een imposante wolkenlucht. Het werk is linksonder gesigneerd. Het toont de stad Heusden.
Pieter de Bodt (1916-2013) was een Nederlandse schilder en tekenaar, geboren in Oosterhout en opgeleid in Breda en Parijs. Hij maakte vooral landschappen, stillevens en interieurs in een modern-expressionistische stijl, vaak met een verstilde sfeer. De Bodt woonde en werkte o.a. in Zaamslag en Heusden en gaf les aan het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming. Zijn bekendste werken zijn de weidse Zeeuws-Vlaamse landschappen; deze bevinden zich in collecties van onder meer het Haags Gemeentemuseum en het Zeeuws Museum.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Goed
koeriersdienst