Pieter Holstein - Pieter Holstein Aquarel Unicum - Verkocht

Pieter Holstein Aquarel Unicum kopen? Bied vanaf 50!

  • Pieter Holstein (1934)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Zeer kleurijk werk op papier .

Pieter Holstein ( 1934)

Zonder Titel

Aquarel op papier

34 x 28 cm

Gesigneerd rechts onder in potlood

In uitstekende staat

Aangetekende verzending 8,50 euro.